Atypický byt 2+kk ,Vrbátky,

Svatobořice - Mistřín

                                                                         P R O D Á N O

Moderní a kvalitní bydlení v blízkosti obce Kyjov? Mám pro Vás skvělou nabídku - prostorný atypický byt s mnoha úložnými prostory v obci Svatobořice-Mistřín. Byt byl kolaudován r. 2015 a je umístěn v přízemí bytového domu bez výtahu. Byt je řešen jako jeden obytný celek a díky vysokým stropům bylo možno vytvořit útulné místo pro spánek nad obytným prostorem. Obytná část bytu činí 44,9 m2 + vyvýšený spací prostor cca 6,2 m2 + vyvýšené úložné prostory. Pod obývacím pokojem ( ve sklepní části domu ) se nachází komora 28 m2 s oknem, ve které lze např. vybudovat posilovnu, pracovnu, sklep aj. (přístup lze zbudovat přímo z bytu). Byt je velmi chytře řešený, zařízený nábytkem v moderním designu, který byl vyhotoven na míru. Byt nabízí:

- vstupní prostor se šatní stěnou na odkládání šatů s botníkem ( 8,2 m2) a velkou vestavěnou šatní skříň

- koupelnu s rohovou vanou a WC a místem pro umístění pračky a sušičky ( 7,6 m2)

- prostornou plně zařízenou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči (elektrická a mikrovlnná trouba, myčka nádobí, odsavač par, lednice) s navazující pracovní plochou a jídelním stolem (15 m2)

- prostor obývací pro umístění sedací soupravy a TV stěnou ( 14 m2)

- prostor pro spánek dostupný ze schodiště nad obývacím prostorem ( 6,2 m2 )

- díky vysokým stropům je za spacím místem ještě další prostor úložný (nyní slouží jako dětský pokojíček, 18,7 m2, světlá výška 1,5 m, )

Byt má balkon ( 3,6 m2 ) s výhledem do zeleně. Parkovací stání před domem. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Náklady na bydlení cca 3.300,-Kč/měsíc vč. fondu oprav.

Zvu Vás tímto na prohlídku tohoto atraktivního bytu.

- cena za nemovitost 1.920.000,- Kč + provize 4%, pro více informací makléřka Vašíčková tel.: +420 601 373 798