PRODEJ BYTU HODONÍN - Šumná

Byla doba, kdy jsme si mysleli, že nejlepší způsob jak prodat byt je tzv. "bez realitky".

Když potřeba prodat byt nastala u nás bylo nám jasné, že celý ten kolotoč kolem prodeje nechceme absolvovat sami a nastala varianta prodeje "s realitkou".

Od začátku jsme měli jasno v jedné věci - v tom, že nechceme "největší hráče na trhu s realitami", ale že chceme malou, pokud možná rodinnou, realitní kancelář. A tak jsme se obrátili na Reality Kompas a rozhodně toho nelitujeme.

Manželé Vašíčkovi jsou velmi milí lidé s velkými zkušenostmi a velkou orientací v problematice realit. Profesionálové v každém ohledu. Musíme říct, že po té, co se prodeje našeho bytu ujali, vše jelo a klapalo jako dobře namazané švýcarské hodinky. My jsme se, v podstatě, nemuseli vůbec o nic starat, jenom sem tam něco podepsat:). Paní makléřka Vašíčková nám s úsměvem vše kolem prodeje vysvětlila, také jak půjdou jednotlivé kroky po sobě, pan Vašíček zase náš byt úžasným způsobem nafotil a oba spolu tvoří velmi sehraný tým. Musím říct, že jsme si s oběma "sedli" i po lidské stránce. Nejsou to totiž jen výborní "realiťáci" jsou i jako lidé skvělí a my jsme moc rádi, že jsme se s nimi potkali a že se o nás a náš byt postarali právě oni.

Pokud by nastala v našem životě znovu potřeba prodávat či kupovat nemovitost, určitě se na ně opět obrátíme, protože osobní zkušenost je prostě osobní zkušenost! Moc za všechno děkujeme!

Vlaďka a Zdeněk Gottwaldovi

KOUPĚ a následný pronájem, Erbenova, Hodonín

Dobrý den paní Vašíčková,
děkujme za zprostředkování koupě a následně pronájmu bytu. I bez jakéhokoliv doporučení Vás a Vaší realitní společnosti, jsme byli s Vaší prací velmi spokojeni. Jednání bylo korektní a vždy na vysoké profesionální úrovni a zcela dle našich představ.
Určitě můžeme Vámi nabízené služby doporučit.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a budeme se těšit na případnou další spolupráci.
Zdravíme
Kurkovi


PRODEJ RD Čejkovice, Včelín

Dobrý den paní Vašíčková,

chci Vám poděkovat za výborné služby a čas, které jste věnovali prodeji naší nemovitosti. Byli jsme velice spokojeni i s komunikací, jak Vámi, tak i Vaším manželem. Vaši realitní kancelář, by jsme mohli doporučit všem, kteří se rozhodli pro prodej právě prostřednictvím realitní kanceláře.

Ještě jednou mockrát děkujeme.

Za naši rodinu s pozdravem Radoslav Špéra

Prodej bytu Hodonín,

ul. Lesní

Se službami realitní kanceláře Reality Kompas jsme byli velmi spokojeni. Pan Vašíček nám ochotně pomohl při přípravě bytu k prodeji, samostatně organizoval a po vzájemné dohodě i prováděl prohlídky bytu. Paní Vašíčková velmi ochotně a profesionálně správně zařídila veškeré záležitosti nutné k prodeji bytu. Okamžitě vyřešila všechny neočekávané problémy, které se v souvislosti s prodejem vyskytly.

Mám zkušenosti s prací několika realitních kanceláří. Přístup ke klientům, ochotu a profesionalitu manželů Vašíčkových hodnotím zatím nejvýše.

Spolupráci s realitní kanceláří Reality Kompas mohu vřele doporučit.

Ivo K.

Prodej bytu ul. Erbenova, Hodonín

Dobrý den paní Vašíčková,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu.Obrátila jsem se na Vás už po velmi dobré spolupráci při pronájmech našich firemních nemovitostí.Vy jste opět nezklamala, prodej se uskutečnil velmi rychle a vše proběhlo díky Vám bez nejmenšíchproblémů a k mé plné spokojenosti.Díky svým zkušenostem s paní Vašíčkovou budu její služby, profesionalitu, ochotu, vstřícnost a příjemnévystupování doporučovat všem svým známým, kteří budou realitní služby potřebovat.
Moc děkuji a přeji hezký den Milena Macelisová

Prodej bytu ul. Křičkova, Hodonín


Ve věci prodeji bytu v Hodoníně jsem vešla v kontakt a s paní makléřkou Monikou Vašíčkovou- Reality Kompas;

od prvních kroků vyjednávání až do samého závěru- úspěšného prodeje nemovitosti- nemohu jinak, než hodnotit její práci a celý proces po všech stránkách kladně, veškerá její jednání byla zjevně profesionální, její ochota a vstřícný lidský přístup vše jen umocňovaly ... mohu jen doporučit.

S pozdravem Svobodová


KOUPĚ RD Vojnův Městec, okr. Žďár nad Sázavou

"Spolupráce s realitní kanceláří Reality Kompas byla více než skvělá. Paní Vašíčková je opravdu profesionální, milá, vstřícná, ochotná. Vše, co řekla, udělala, vše zařídila. Koupě domu tak proběhla rychle, bez jakýchkoliv komplikací, hlavně její zásluhou. Pokud bych v budoucnu řešila prodej, pronájem či koupi nemovitosti, určitě se obrátím na ní. Vřele doporučuji a dávám 101 bodů ze 100:)"

Mějte se krásně, s pozdravem Karolina T.


PRODEJ RD Moravský Písek, okr. Hodonín

Chtěl bych poděkovat celé realitní kanceláři KOMPAS Reality za profesionální a zcela korektní a otevřený přístup při prodeji mé nemovitosti. Vystupování, přístup ke klientovi i další služby jsou na vysoké úrovni. Děkuji

S pozdravem

Miroslav Vařecha PhD.

KOUPĚ stavebního pozemku, Břežany u Lešan, okr. Benešov

Dobrý den,

touto cestou bychom Vám chtěli poskytnout referenci na Vaši realitní kancelář při koupi pozemku. Se službami Vaši realitní kanceláře jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Po celou dobu nás měla pod svými ,,křídly" paní Bc. Vašíčková. Přestože jsme spolu spolupracovali téměř přes půl republiky, tak spolupráci s paní Vašíčkovou, bychom hodnotili velmi pozitivně, spíše až nadstandardně. Paní Vašíčková je velmi vstřícná a snaživá, po celou dobu s námi neustále komunikovala, dopodrobna vysvětlovala, snažila se pomoci, jak to jen bylo v jejich silách. Opravdu takový přístup by měl mít každý ve stejném oboru. Paní Vašíčková je opravdová profesionálka na úrovni, se kterou se výborně spolupracuje a nic pro ní není problém. Takový přístup se v dnešní době nevidí, a proto bychom chtěli tuto Realitní kancelář a především paní Vašíčkovou doporučit, protože v dnešní době najít solidní a kvalitní kancelář v čele s dobrým realitním makléřem je téměř nadlidský výkon. A nám se to podařilo.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

S pozdravem, manželé Káňovi (Praha).


KOUPĚ POZEMKU Mutěnice

Se službami realitní společnosti REALITY KOMPAS jsme příjemně překvapeni, starala se o nás přímo paní Vašíčková. Pro lidi, kteří se rozhodují koupit nemovitost, byt, dům či pozemek, můžeme jen doporučit, s přítelkyní jsme se rozhodli koupit pozemek na budoucí stavbu RD, koupi pozemku zprostředkovala spol. REALITY KOMPAS, přiznám se první jsem nevěřil uskutečnění koupi přes realitní kancelář, přeci jen se pohybuje na trhu spoustu lidí, kteří se chtějí obohatit, ale byl jsem opravdu velmi překvapen s nabízenými službami, paní Vašíčková k nám měla velmi kladný přístup a příjemné jednání, vše za nás připravila, o všem nás informovala a my jsme dostali podklady jen k podpisu. Proto dáváme velmi kladné hodnocení a zároveň bychom chtěli velmi poděkovat, že se o nás tak dobře postarala a můžu jen říct, že kdybychom se v budoucnu rozhodovali o nějaké další koupi nemovitosti, určitě bychom o to požádali paní Vašíčkovou a společnost REALITY KOMPAS.Děkujeme mnohokrát.S přáním hezkého večera a s pozdravem. :)Bc. Jan Prokeš a Bc. Leona Kramářova

KOUPĚ RD Rohatec

Dobrý den paní Vašíčková,

tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat za profesionální práci a neuvěřitelnou ochotu. Vaše jednání je na velmi vysoké úrovni a doposud jsme se s žádným podobným nesetkali.

Koupě nového domu byla s Vámi opravdu procházka růžovým rozkvetlým sadem. Veškeré vyřizování, co se týče všech úřadů, dokonce i přepisu energií, jste výborně zastupovala a ochotně nám zodpověděla veškeré někdy možná i nepříjemné otázky. Nic jste před námi netajila a dokonce na nějaké skryté závady upozornila. Opravdu bylo vidět, že nejste žádný začátečník. Vaší prací by se měli řídit někteří úředníci ve státních institucích.

Určitě všem známým Vaši realitní kancelář doporučíme a všude Vás jen vychvalujeme.

Moc Vám přejeme hodně pracovních úspěchů a štěstí při výběru nových nemovitostí.

Manželé Koneční


PRODEJ BYTU Vřesová, Hodonín

Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k Vaší práci při prodeji mého bytu - co se týče spolupráce s Vámi, mohu pouze jenom doporučit potenciálním klientům, neboť nemám jedinou výhradu.

S realitními kancelářemi, se kterými jsem měl v minulosti možnost se seznámit, resp. s jejich makléři, se jeví Reality Kompas, resp. Vy, jako jejich zástupkyně, opravdu nejlepší. Spolehlivost, příjemné vystupování, zodpovědnost, tak mohu charakterizovat pohled na RK Kompas, zast. Vámi, a to nejenom v průběhu aktuálního prodeje, ale i po něm ! Což mě mile překvapilo.

Děkuji za realizaci prodeje bytu, Vaši vstřícnost a ochotu řešit vzniklé problémy i po převodu bytu do vlastnictví jiného subjektu.

Děkuji a přeji hezké svátky a úspěšný rok 2015.

S pozdravem Pavel Prajka

KOUPĚ BYTU 32/1 Svatobořice, Vrbátky

Reality Kompas mohu doporučit jako skutečně profesionální kancelář, která s klientem jedná férově a na prvním místě je skutečně profesionální a individuální přístup ke klientovi. Všechny dotazy spojené s nákupem nemovitosti byly ze strany kanceláře ochotně vysvětleny a stejný přístup byl i při přípravě veškeré smluvní dokumentace. Příjemným bonusem pro mne je i skutečnost, že pro kancelář neskončil obchodní případ podpisem kupní smlouvy, ale paní makléřka byla ochotná poradit i v dalších záležitostech, spojených s realizací bydlení.

Z pohledu klienta mohu tuto kancelář jen doporučit, málokdy se v současné době setkávám s tak vstřícným přístupem a zájmem. S přáním příjemného dne M.Pekárková

PRODEJ BYTU Cihlářská čtvrť, Hodonín

Když jsme se rozhodli pro prodej bytu, poměrně dlouho jsme zvažovali, jaký způsob prodeje zvolit. Koupě či prodej nemovitosti je velmi zásadní věc, která ovlivní život celé rodiny na desítky let dopředu, a proto je nezbytné pečlivě vybrat člověka, který Vás tímto složitým procesem provede a vy mu budete moci důvěřovat. My jsme dali na dobré reference našich známých, kteří kupovali byt přes Reality Kompas a oslovili jsme přímo paní Vašíčkovou, která nás velmi pohodlně provedla celým procesem. Převzala si vyřizování veškerých náležitostí a průběžně nás informovala, jak se prodej vyvíjí. Byla vždy ochotna vysvětlit, poradit a působila na nás dojmem, že pro ni není nic problém. Byt jsme prodali za původní, námi stanovenou cenu, nebylo vůbec nutné cenu snižovat.

Se službami paní Vašíčkové jsme maximálně spokojeni a když slyším z médií, jakých nechutných praktik se některé realitní kanceláře dopouštějí, uvědomuji si, jaké jsme měli štěstí, že jsme vsadili právě na Reality Kompas. Děkuji a přeji Vám vše dobré.

Mgr. Zubalíková Veronika s rodinou

KOUPĚ BYTU 32/4 Svatobořice, Vrbátky

Dobrý den. Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší makléřce paní Monice Vašíčkové, za její profesionální služby v realitní oblasti. Paní Monika má dokonalý přehled , je velmi ochotná , nic pro ni není problém , je obětavá a trpělivě vysvětluje všechny postupy při koupi nemovitostí nebo pronájmu. S paní Monikou jsem byla velmi spokojená a její služby budu ráda doporučovat. Pokud bych v této oblasti do budoucna ještě něco potřebovala s důvěrou se obrátím na Vaši kancelář a samozřejmě i na paní Moniku Vašíčkovou.

Pěkný den, Divácká Pavla


KOUPĚ bytu 32/14, Svatobořice, Vrbátky

Velmi vstřícné a profesionální jednání bez zbytečných průtahů. Velmi komfortní služby a s prodejem související servis při řešení právních a finančních úkonů. A to vše díky paní makléřky Vašíčkové.

Tuto realitní kancelář a služby paní makléřky můžeme jen doporučit. S pozdravem Stratilová, Macháč

PRODEJ RD MILOVICE, okres Břeclav

Zdravím Vas a prajem pekny den,

velmi pozitivne musime konštatovať alebo bilancovať osobné skusenosti s Vami resp. Vasou RK pri predaji nášho domu v Milovicích. Chceme vyzdvihnuť tieto kriteria:

- rychle a spolahlive jednanie, časová flexibilita
- bezproblemova zastihnutelnost na telefone aj na maili,
- ustretovost, objektivita pre vsetky zučastnene strany transankcie
- kvalita (detailne) a profesionalny (dynamicky)prístup
- zabezpečenie a spracovanie potrebnych úradnych písomností
- spolupraca so spolahlivym pravnym poradcom (advokatom)
- bezproblemova a rychla (časovo) realizacia transakcie

Osobne sme sa za tie dva roky čo sme dom ponúkali aj iným RK (a aj renomovaným) nestretli tak promptným a ludským (korektne) prístupom ako vo Vasom prípade. Ak bude niekto realizovať kúpu alebo predaj nehnutelnosti na Morave určite im odporučím Vasu RK. Želame Vam vela pracovnych a osobnych uspechov.

S pozdravom (Vasi spokojni klienti) Jan a Michaela Filovi

PRODEJ BYTU, KOUPĚ RD Kozojídky

Krásný slunný den, paní Vašíčková.

Naše snažení o koupi rodinného domu nás stálo spoustu sil, času a v neposledním případě i peněz. Proplétali jsem se spletitým labyrintem realitních hříček, nasbírali nespočet negativních zkušeností a ptali jsme se sami sebe, zda-li je vůbec možné najít loajalitu a dobromyslnost ve světě tolik přehuštěném zaslepeností z vidiny zisku, pokrytectvím a lží. Ovšem do chvíle, než jsme potkali Vás, paní Vašíčková. Ráda bych vystihla to podstatné a mnohdy opomíjené na Vaší práci: Tak za 1.) Za "gró" dobrého obchodu považuji vzájemnou důvěru. Vybudovat si ji zajisté není snadné. S vaším ochotným přístupem, maximálním taktem pro dobré vztahy a šestým smyslem pro mimořádnou empatii není co vytknout. Za 2.) Ať již při prodeji či koupi je zapotřebí nabýt o nemovitosti spousty informací. Z toho vyplývá, že jen uspokojivá komunikace mezi klienty, makléřem a prodávajícími / kupujícími, zajistí spokojenost na všech stranách. S Vámi jsme vždy měli pocit bezpečí a klidu. Věděli jsme, že jsme v dobrých rukou, neboť nás pojilo vědomí oboustranného konsenzu. Za 3.) Rozvaha, trpělivost a porozumění jsou nezbytné vlastnosti, které z Vás čiší a nás zdárně přivedly do cíle. Byla jste první, u nichž jsme se s nimi shledali a velmi si toho vážíme. Za 4.) Zapomněli jsme na negativa, která jsme si z předchozího jednání s jinými makléři přinesli, a naplno si užívali hledání našeho budoucího bydlení. O euforii z nalezení jsme se s Vámi mohli upřímně podělit a věříme, že Vám naopak tato euforie přinesla pocit satisfakce a nezištnou radost z práce, která je zajisté Vaší srdeční záležitostí.

S pozdravem.

Lucie Tučková, František Tuček

PRODEJ RD Mikulčice

Dobrý den,
v rámci naší spolupráce s prodejem RD v Mikulčicích, bych Vás chtěl pochválit za rychlé, kvalitní služby v celém rozsahu prodeje nemovitosti. Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci, protože se na Vás rádi opět obrátíme.S přáním pěkného dne

Jiří Šrámek jednatel společnosti Quality Invest s.r.o.

KOUPĚ RD Mikulčice

Vážená paní Vašíčková.

Chceme Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování koupě rodinného domku v Mikulčicích. Byli jsme velmi spokojeni s Vašim přístupem a ochotou. Vaše jednání bylo od prvního kontaktu velmi příjemné a na vysoké profesionální úrovni. S celým průběhem koupě domku jsme byli absolutně spokojeni, především s rychlostí s jakou se podařilo domek koupit - od prvního shlédnutí domku do přepisu na katastru nemovitostí neuplynuly ani dva měsíce. O všech změnách a průběhu jsme byli vždy z Vaší strany ihned informováni. Moc Vám za všechno děkujeme a všem, kteří prodáváte nebo kupujete nemovitost tuto realitní kancelář - Reality Kompas - paní Vašíčkovou stoprocentně doporučujeme!!!

Manželé Dlabajovi, Mikulčice


PRODEJ RD Jevišovka

Vážená paní Vašíčková,

dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje RD. Nejen Váš osobitý šarm, ale také vysoce profesionální přístup zaručuje perfektní spolupráci. Moc Vám za vše děkuji a přeji hodně úspěchů... !!!!

Všem DOPORUČUJI -- jedině Reality Kompas !!!

S pozdravem Radovan Opluštil


PRODEJ RD Dubňany

Touto cestou chci poděkovat paní Bc. Vašíčkové za zprostředkování prodeje RD. Vyzvedl bych u ní solidní, korektní a rychlé jednání s ochotou řešit problémy téměř 24 hodin denně. S její prací jsem byl maximálně spokojen. Všem, kteří chtějí prodat svou nemovitost, bych přál takového realitního makléře. Ještě jednou děkuji.
Ing. Michal Davídek

KOUPĚ BYTU Vřesová, Hodonín

Dobry den, s pani maklerkou Monikou Vasickovou jsem byla pri koupi bytu v Hodonine maximalne spokojena narozdil od jinych predchozich zkusenosti. Urcite bych ji doporucila kazdemu, kdo bude kupovat nebo prodavat nemovitost - uz jsem mela zkusenost i s jinymi, ale to se neda ani porovnat. Ma prehled o tom co dela a perfektne sve praci rozumi. S pozdravem M. Chocholáčková, P. IngrováKOUPĚ BYTU Cihlářská čtvrť, Hodonín

Dobrý den,

se službami Vaší realitní kanceláře jsem byla maximálně spokojena a služeb ráda využiji i v budoucnosti. Jednání bylo příjemné, vstřícné a na vysoce profesionální úrovni. Určitě Vaši realitní kancelář budu doporučovat. Děkuji Vám a přeji hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů!

Hezký den, Ludmila Pijáčková

PRODEJ bytu Cihlářská čtvrť, Hodonín

Realitní kancelář mohu maximálně doporučit. Jednání paní Moniky Vašíčkové bylo od prvního kontaktu velmi příjemné a na vysoké profesionální úrovni. S celým průběhem prodeje mého bytu jsem byl absolutně spokojen, především s rychlostí s jakou byl byt prodán. O všech změnách a průběhu jsem byl ze strany paní Vašíčkové ihned informován a byla s ní výborná domluva co se týče např. termínu schůzek a také že jsem se nemusel téměř o nic starat. Vše bylo vyřízeno řádně a včas. Reality-kompas moc děkuji!!!

KOUPĚ bytu Cihlářská čtvrť, Hodonín

Přes Reality Kompas a paní Vašíčkovou jsme kupovali byt v Hodoníně. Paní Vašíčková byla vždy ochotná nám vše vysvětlit a jednala s námi na rovinu. Koupě bytu proběhla bez komplikací. Můžeme jedině doporučit.

Lucie Erlichová