Pomůžeme Vám najít tu nejvýhodnější cestu k financování bydlení. Mezi desítkami kombinací úvěrů Vám najdeme variantu přímo na míru.

Financujte svoje bydlení s námi.
NAŠE ÚROKOVÁ SAZBA JIŽ OD 1,99 %!


u nás NIC NEPLATÍTE

Naše služby vás nic nestojí. Finanční konzultace jsou zdarma, přesto Vás budeme informovat pravdivě o Vašich možnostech a Vám ušetříme to nejcennější - čas!


VŠE ZAŘÍDÍME ZA VÁS

Připravíme za Vás většinu potřebných podkladů a dokumentů pro banku. Schvalování úvěru tak prožijete v klidu a pohodlí svého domova.

BEZPEČNĚ

U nás nemusíte čekat s rezervací nemovitosti na schválení úvěru. Pokud využijete naše finanční služby a úvěr Vám nebude schválen, vrátíme Vám rezervační poplatek.


U NÁS VŽDY NEJVÝHODNĚJI

Probereme spolu všechny možnosti financování nového bydlení. Získáte tak všechny potřebné informace, abyste mohli zvážit své možnosti a vybrali si vyhovující financování.

Neupřednostňujeme ani nepropagujeme jeden produkt, představíme vám kompletní přehled všech variant financování. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Srovnáváme všechny aktuální nabídky bank na trhu. Navíc dokážeme zařídit lepší podmínky, než Vám jako klientovi nabídnou na pobočce. Jsme schopni zajistit úvěr zpravidla mnohem rychleji a stává se, že i klient odmítnutý v několika bankách u nás uspěje a úvěr na bydlení získá.

Zavolejte a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci