Nadstandardní rodinný dům 4+1, Hodonín


Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům v městě Hodonín. Dům se nachází v blízkosti centra města, zároveň však v jeho klidné a příjemné části.

Dům má dispozici 4+1 a je členěn na přízemí a 1. patro. V přízemí domu se nachází vstupní prostor, kuchyně s jídelnou propojená s obývacím pokojem, ložnice se šatnou, prostorná koupelna s WC a bidetem, oddělené WC. V patře domu se nachází 2 pokoje ( 1 se šatnou), koupelna s vanou a WC, technická místnost. Dům disponuje relaxační zónou - v prosklené části domu u terasy je zabudována vířivá vana zn. Jacuzzi, tato část je vybavena sprchovým koutem a WC. Součástí prodeje nemovitosti je jeho plné vybavení, vše v novém, případně minimálně používaném stavu.. Vytápění krbem v obývacím pokoji, podlahové vytápění ve všech místnostech - solární kolektory v kombinaci s kondenzačním kotlem ohřívají jak vodu pro vytápění, tak vodu v jacuzzi a TUV - nízké náklady na bydlení. K domu náleží garáž pro 2 auta.

Hledáte-li kvalitní a nadstandardní bydlení, kontaktujte mne, předám Vám bližší informace. Průkaz energetické náročnosti není v současné době zpracován, proto je uvedena tř. G.

  • informace o ceně v RK, David Vašíček +420 601 373 799