Objekt s ubytováním pod Pálavou

P R O D Á N O


Nabízíme Vám ke koupi zrekonstruovaný objekt ubytovacího zařízení v městysu Drnholec - v lokalitě pod vyhlášenou a turisty oblíbenou Pálavou, jejíž okolí je protkáno sítí cyklostezek a krásných míst lákajících každoročně tisíce návštěvníků. Objekt má svou stálou klientelu, o čemž svědčí rezervace i na rok dopředu.

Objekt nabízí 4 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový apartmán - kapacita ubytování celého objektu je 12 lůžek (+ 4x přistýlka) - apartmány jsou příjemně vybaveny (úložné prostory, TV, vlastní sociální zařízení). Hostům je také k dispozici společenská místnost a plně vybavená kuchyně. K plnému relaxu je hosty využíván venkovní bazén - výkonné tepelné čerpadlo prodlužuje možnost využití bazénu i v méně teplých dnech. Dále je k využití venkovní kryté posezení s grilem a zázemí pro děti (houpačka, trampolína, pískoviště). K parkování jsou vyhrazena místa uvnitř areálu, k uskladnění kol je možné využít místnost v zadní části objektu (popř. je zde možno umístit saunu).

Máte-li zájem o prohlídku či bližší informace k tomuto oblíbenému objektu s velmi příznivou ekonomikou, kontaktujte mne - jsem Vám k dispozici.

  • PENB energetická třída C
  • celková výměra pozemků 684 m2, zastavěno objektem cca 217 m2
  • cena vč. provize a právního servisu 7.900.000,-Kč
  • pro více informací kontaktujte makléřku Moniku Vašíčkovou na tel.: + 420 601 373 798