Realitní kancelář Reality KOMPAS s.r.o. se sídlem v Hodoníně poskytuje svým klientům kompletní realitní služby od roku 2005. Od roku 2012 působí na trhu s realitami jako rodinná realitní kancelář. Kancelář je členem REALITNÍ KOMORY České republiky a ctí její etický kodex.

Naše kancelář poskytuje kompletní služby na trhu nemovitostí - zejména je zaměřena na zprostředkování prodeje-koupě a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme prodej všech druhů nemovitostí (byty, rodinné domy, residenční i komerční objekty a pozemky), včetně finančního i právního servisu. Vyhledáváme vhodné byty, rodinné domy, objekty i pozemky k prodeji i pronájmu na základě vaší poptávky.

Při realizaci zakázky zajistíme úplný servis počínaje bezplatným oceněním nemovitosti, zajištěním znaleckých posudků, kvalitní inzercí, prohlídkami vybraných nemovitostí, přes spolupráci s příslušným úřady (stavební, katastrální, finanční...), až do konečného finančního vyrovnání, kterým ale samozřejmě naše práce pro Vás nekončí. Jsme Vám k dispozici i při předání nemovitosti, přepisu energií, podání daňového přiznání... rádi Vám poradíme i v otázkách po realizaci transkace.

Nabízíme vám profesionální a seriozní přístup, kdy je samozřejmostí bezplatný poradenský servis před uvažovaným prodejem a pronájmem nemovitosti . Po celou doby zakázky jednáte pouze s jedním makléřem, který Vás informuje o průběhu a stavu Vaší zakázky.

Přijďte se poradit, nemusíte spoléhat jen na vlastní informace a zkušenosti, s námi předejdete nepříjemnostem a mnohdy i finančním ztrátám.

Jsme Vám k dispozici...