Moderní novostavba rodinného domu 5+kk se zahradou, Moravská Nová Ves

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu zděného dvojpodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk s krytou prosklenou verandou a zahradou. Dům se nachází v blízkosti centra městyse Moravská Nová Ves. Jedná se o novostavbu, která je moderně a nadstandardně vybavena.

Dispozičně dům tvoří přízemní a jedno nadzemní podlaží. V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna, WC, technická místnost, obývací pokoj s kuchyní a ložnice.  Vstupní chodba navazuje na otevřený přízemní obytný prostor, v němž se nachází moderní kuchyně s velkou komorou (spíží) a obývací pokoj s krbovými kamny. Z obývacího pokoje je přístup na prosklenou krytou terasu a z ní do zahrady. V nadzemním podlaží se nachází 2 dětské pokoje, šatna, ložnice a koupelna s WC. Dále je zde půdní prostor 32 m2, který lze přetvořit na další místnost. V původním prostoru pro garáž byla vytvořena potravinářská výrobna se samostatným technickým a sociálním zázemím - tento prostor lze dál využívat k podnikání či zpětně přetvořit na garáž.

Zahrada je ve výstavbě, nachází se zde retenční nádrž 4m3, automatická závlaha trávníku + kapénková závlaha záhonků. Celková výměra pozemku je 555 m2, zastavěná plocha cca 190 m2. Užitná plocha přízemí cca 140 m2 a nadzemního podlaží 86 m2  + půdní prostor 32 m2.

Dům je na každém podlaží vybaven sociálním zařízením. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem + samostatné WC, v podkroví se nachází koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. K vytápění slouží elektrokotel s teplovodním podlahovým topením v celém domě, alternativním topením jsou krbová kamna. Celý dům je klimatizován. Úklid domu značně ulehčí centrální vysavač.

Více informací rád poskytnu při osobní prohlídce.

  • cena včetně provize 12.500.000,- Kč

  • pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře David Vašíček,  tel.: +420 601 373 799

  • PENB en. tř.