NOVOSTAVBA rodinného domu

 4+1 Břežany u Lešan,

okr. Benešov

R E Z E R V A C E


Nabízíme Vám ke koupi moderní novostavbu (kolaudace 12/2017) rodinného domu v nově se rozrůstající části malebné vesnice Břežany u Lešan, okr. Benešov. Obec je vzdálena 16km od Benešova a 40 km od Prahy. V obci základní občanská vybavenost - obchod, škola, školka, lékař. Napojení na IDS - spojení na Týnec nad Sázavou, Benešov, Prahu.

VNITŘNÍ VYBAVENÍ A DISPOZICE:

Rodinný dům má dispozici 4+1, zastavěná plocha 78m2, upravené parkovací stání před domem. Prostor přízemí je členěn na zádveří (4,5 m2), kuchyňský kout (10 m2) s místností pro uskladnění potravin (2 m2), prostorný obývací pokoj (33 m2) se vstupem na terasu, koupelna se sprchovým koutem a WC (5 m2), technická místnost pod schodištěm, v prostoru patra se nachází ložnice se šatnou (19 m2), 2 pokoje (každý 12 m2), koupelna s rohovou vanou a WC (5,2 m2), oddělené WC (1,4m2).

Kuchyňský kout byl navržen s ohledem na maximální využití prostoru k ukládání, je plně vybaven - zn. Electrolux: indukční varná deska, elektrická trouba, vestavěná mikrovlnná trouba, odsavač par Concept, vestavěná lednice Whirpool, granitový dřez s mísící baterií (vše v záruce). Příprava pro umístění myčky.

V obývacím pokoji příprava pro umístění krbu či krbových kamen.

Podlahovou krytinou je kvalitní vinylová podlahovina, v koupelnách dlažba, schodiště betonové s vinylovým obkladem.

Tepelné čerpadlo voda-vzduch zajišťuje ohřev teplé vody a vytápění, v celém domě je podlahové vytápění. Náklady na bydlení pro 3-člennou rodinu 2.000,-Kč.

VNĚJŠÍ OBÁLKA:

Zdivo je z pálených bloků Porotherm 45 cm s fasádním systémem. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, venkovní plastové bezpečnostní dveře. Okna jsou vybavena vnitřními žaluziemi. Třída energetické náročnosti budovy......

K domu náleží zahrada o výměře 934 m2.

Vše v záruce - provedení stavby 3 roky, tepelné čerpadlo 4 roky, spotřebiče 2 roky...

Hledáte-li moderní a kvalitní rodinné bydlení, sjednejte si prohlídku, která prozradí více.

PENB není vyhotoven, proto uvádíme tř. G.

  • cena vč. provize 4.580.000,- Kč      NEPLATÍ SE DAŇ Z NABYTÍ RD
  • k prohlídce kontaktujte makléřku Moniku Vašíčkovou : tel. +420 601 373 798