RD 4+1 Skoronice, okr. Hodonín

 P R O D Á N O

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné ulici obce Skoronice, okr. Hodonín (skvělá dostupnost města Kyjova - 6km). Dům je zděný, částečně podsklepený, průběžně udržovaný - zateplení fasády, plastová okna, elektroinstalace v mědi, zateplení stropů atd. Dům nabízí hlavní zastavěnou plochu cca 150 m2 a přístavbu do dvora cca 46 m2, kde se nachází prostor pro dílnu, letní kuchyni či výminek. Dům je dispozičně řešen jako 4 + 1 - vstupní chodba, obývací pokoj s krbem, 2 pokoje, ložnice, kuchyně se spíží, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělené WC, šatna. Pod sedlovou střechou lze dobudovat další obytné pokoje. K domu náleží zahrada o výměře cca 350 m2, kde je umístěn prostorný dřevník, a mez s vinohradem o výměře 141 m2. V zadní části zahrady je také zemní sklep (délka 4,9 m, šířka 3,6 m). Dům je připojen ke všem sítím - obecní vodovod, elektřina, plyn, kanalizace, na zahradě studna s elektrickým čerpadlem využívaná k závlaze pozemku. Dům je vytápěn plynovým kotlem (r. 2017), ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Pro parkování slouží garáž v levé části domu s průchodem do zahrady. Dále pohodlné parkování před domem na veřejné komunikaci.

Hledáte-li rodinné bydlení v příjemné lokalitě, je tato nabídka určena právě Vám - kontaktujte mne pro prohlídku, která prozradí více. PENB nebyl prozatím doložen - uvádíme proto energetickou tř. G.

  • cena vč. provize 2.800.000,- Kč
  • pro sjednání prohlídky kontaktujte makléřku Moniku Vašíčkovou na tel.: +420 601 373 798