Rodinný dům 7+kk, Jeseník - Bukovice

P R O D Á N O


Dům v ulici Na Stráni hledá nového majitele. Bude jím člověk, kterého osloví úchvatné výhledy na blízké vrchy Jeseníků a jedinečné západy slunce, které si může vychutnávat opakovaně přímo z obývacího pokoje či terasy.

Dovolte, abych blíže představila dům, který skýtá i další bonusy. Dům se nachází v klidné ulici, kterou projíždí jen rezidenti. Jeho dispozice 7+kk na cca 180 m2 zastavěné plochy je rozdělena do dvou podlaží. V přízemí domu se nachází zádveří, vstupní hala, technické zázemí domu, 3 pokoje a finská sauna pro potěšení těla i duše. V patře domu jsou k dispozici 4 pokoje, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC. Obývací pokoj nabízí výhled do dvou světových stran a díky jeho velkorysému prosklení si můžete užívat panoramatické výhledy do okolní krajiny. V zimě doladí příjemnou atmosféru krb. S obývacím pokojem je propojen jídelní prostor a kuchyně, která nabízí komfortní užívání díky dostatečnému úložnému prostoru, vybavení a blízkosti spíže. V letních měsících láká posezení venku a lze využít z obývacího pokoje přístupnou zastřešenou terasu, kterou obklopuje udržovaná zahrada cca 700 m2 s absolutním soukromím.

Dům pochází ze 70. let 20. století, modernizace proběhla před cca 10-ti lety, průběžně je dům udržován. Disponuje všemi inženýrskými sítěmi. Ohřev vody je zajištěn elektrickým zásobníkovým ohřívačem o objemu 200 l. Zdrojem vytápění je plynový kotel, soustavu tvoří otopná tělesa, doplňkově lze využít krb. Tepelný komfort v domě lze také řídit vzdáleně přes mobilní aplikaci. Dům je vybaven kamerovým systémem se záznamem pro snímání prostoru terasy, vchodu do domu a parkovacího stání. Parkovací stání je kryté a sloužit bude pro 2 vozy.

Dům může nabídnout jak příjemné rodinné bydlení s dostatkem prostoru a soukromí, tak i spojení bydlení a podnikání - reprezentativní sídlo a zázemí firmy.

Pokud Vás zajímá více informací, podívejte se do fotogalerie, zavolejte mi, potřebné informace doplním a nebo se rovnou domluvíme na prohlídce.


  • pro více informací kontaktujte makléřku Bc. Moniku Vašíčkovou - tel.: +420 601 373 798