Rodinný dům se zahradou

Děčín - Křešice

R E Z E R V A C E

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 se zahradou v klidné a žádané lokalitě města Děčín - Křěšice, ul. Dlouhá. Jedná se o samostatně stojící dům s celkovou výměrou pozemků 1 146 m2, hlavní stavbou je zastavěno cca 85 m2, dále navazuje dílna cca 30 m2 a garáž 15 m2.

Dům pochází z 30. let 20. století, má 2 nadzemní podlaží, podkroví a je plně podsklepen. V přízemí domu se nachází zádveří, chodba se schodištěm, kuchyně s komorou, tři pokoje, koupelna a vstup do sklepa. V patře jsou 3 pokoje (jeden z nich nyní slouží jako kuchyně), balkon a vstup na půdu, kde je dostatek prostoru i pro případnou půdní vestavbu. V mezipatře je k dispozici prostorná terasa. Po rekonstrukci nabídne díky své dispozici příjemné rodinné či dvougenerační bydlení.

Dům byl již částečně rekonstruován - nabízí kvalitní plastová okna a vstupní dveře, elektřinu v mědi, měděné okapy a nový střešní šindel (cca 1 rok). Vytápění je nyní zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do otopných těles, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Připojení na vodovod, elektřinu, kanalizaci. Plyn zaveden není.

Dům je obklopen zahradou, v přední části okrasná, v zadní části skleník a užitková zahrada s plodící jabloní, broskvoní a višní. Z domu a terasy je velmi pěkný výhled do okolí. Kousek od domu autobusová i vlaková zastávka, mateřská školka, dostupná občanská vybavenost. Autem jste za 5 minut v centru města.

Domluvte si prohlídku, ráda Vás domem provedu či podám bližší informace. Foto interiéru není k dispozici z důvodu probíhajícího stěhování.


  • cena vč. provize 3. 675.000,- Kč
  • pro více informací  kontaktujte makléřku Moniku Vašíčkovou tel.: +420 601 373 798
  • PENB nebyl vyhotoven, uvádíme proto energetickou tř. G